Yorumlar

Derecelendirme


Ağustos 2017
Deniz p.

Dikili'de bence otel güzel konumda. Tesis çok güzel. Dikili merkeze çok yakın. Otelde odalar gayet kullanışlı ve temiz. Yemek çeşitleri bol ve gayet lezzetli. Aşçıyı tebrik etmek gerekiyor. Herşey dahil konseptinde çalışıyolar, başarılılar.

Derecelendirme


Nisan 2017
Çağrı C.

Bu sefer ailemle konakladığım otelden hep memnun ayrıldım. Otel sahibi ve ailesi de bizim kaldığımız Zaman'larda otelde konaklıyordu; işin başındalar, kontrol ediyorlar ve personel bunu biliyor. Düz ayak, kompakt sessiz ve huzurlu bir otel. Denizi havuzu odaları güzel. Kafa dinleyebileceğiz, güzel bir otel

Derecelendirme


Nisan 2017
Gürol D.

Otele ilk girişten itibaren güler yüzlü hizmet gördük dikilinin en iyi oteli , otele arabamızla geldik otoparkı var , içeride başka bir dünya var şirin bir lobi ve güzel bir havuz şezlonglar deniz hemen yanıbaşınızda her şey derli toplu odalar gayet iyi temiz

Derecelendirme


Şubat 2017
Yasemin B.

biz ailecek (ben,eşim ve oğluşum) 5 günlüğüne geldik haliç park oteline gayet güzel dürüst,samimi,sıcak,sevecen bir ortamla karşılaştık beklentilerimizin üzerinde bir zaman dilimiydi bizim için 1. aç kalmadık 2.susuz kalmadık 3.deniz güzeldi 4.havuz güzeldi 5.lobi bar mükemmeldi :)) 6.çalışanlar güler yüzlü,çalışkan ve samimiydi bunlar olunca tatil güzel oluyor. Herkese tavsiye edebileceğimiz tatil için güzel bir yer.

Derecelendirme


Aralık 2016
Metin C.

yazın son tatilini daha önce hiç gitmediğim dikilide haliçpark otelde geçirdik...binası çok güzel,odası ve manzarası güzel,yemekleri lezzetli ve seçme,içecekleri çeşit açısından yeterli,temizlik iyi,otopark,wifi,uydu yayınlar iyi .

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam